Návod na využití pravé mozkové hemisféry

Informace o paměťových palacech: http://www.pametauceni.cz/cmsvideo/ 
Informace o metodě příběhu: http://www.pametauceni.cz/cmsmetoda-pribehu/

Zanechte komentář:

(11) komentáře

Jirka

Pamatuji si všechny informace o Nerudovi jen z toho cos vykládal ve videu.Je to docela zajímavé a pro mě i hodně motivační.Těším se na další video

Odpovědět
  Nikola

  Také mě to hodně motivovalo. Jen doufám, že dcera tento způsob uvítá.

  Odpovědět
   Václav Posolda

   Těší mě, že Vás to motivovalo :) Tyto techniky fungují velice dobře. Teoreticky to můžeme nazvat chytrým způsobem učení, protože tyto techniky využívají poznatků o lidské paměti. Myslím, že je jen otázka času kdy biflování úplně zanikne… doufám :)

   Odpovědět

Ani nevíte jak jsem moc rádá, že jsem tedka našla váš web, jdu ve 33.letech a po 15 letech neučení na višku, mám za sebou jen střední uměleckou a nebyla jsem v učení moc dobrá asi protože jsem malířka a graička , mam asi jen zapojenou obrazovou pravou hemisferu,když pořád jen kreslím a u Vás jsem bez drahých kurzu NAŠLA TO CO ASI BUDE FUNGOVAT I U MĚ.!Děkuji za Vás
Mirosava Vašutová

Odpovědět
  Václav Posolda

  Zdravím Miroslavo :) těší mě, že jsem Vám tímto videem mohl trochu ulehčil budoucí studium :) . Moc děkuji za pozitivní a motivující komentář. PS: 33 roků není žádný věk…to zmáknete, jako nic. Držím palce a kdyby něco stačí napsat 😉

  Odpovědět
leona krcova

můžu poprosit o mastr systém a palácovou techniku. dělám za týden zkoušky a potřebuji si zapamatovat 60 otázek zatím se mi to nedaří. děkuji

Odpovědět

  Dobrý den,

  techniky naleznete v eBooku Jak zlepšit svoji paměť (v systému je, že Vám byl tento eBook zaslán 13.4. do emailu). PS: nemáte mnoho času…doporučuji moc neexperimentovat a třeba master systém určitě vynechat (trvá více dní, než si ho osvojíte).

  Odpovědět
mirka

dobrý den, video je super,už jsem kdysi o této metodě slyšela,ale nevyzkoušela.Ted je mi 63 let a nevím,jestli mi to mozek ještě pobere.Zjistila jsem,že je nějaký líný.

Odpovědět
  Václav Posolda

  Dobrý den, Mirko,
  to víte, že se Váš mozek probere. Věk 63 – to jste ještě mladá. Chce to jen mozek trénovat a snažit se ho co nejvíce zaměstnávat. Jste uživatelka internetu a jste na těchto stránkách – to znamená, že jste na správné cestě :) Fandím Vám.

  Odpovědět
Andrea

Dobrý den, pane Posoldo,
Vaše videa mne moc zaujala, ale pořád si neumím vybavit příběhy na naučení ekonomie nebo práva. Můžete mne prosím nasměrovat?
Moc se těším na Vaši odpověď.
Srdečně zdraví
Andrea

Odpovědět
  Václav Posolda

  Zdravím Andreo,

  jsem rád, že Vás videa zaujala. Můžete mi prosím napsat na email. Stačí napsat: to jsem já Andrea :) nebo něco tak. Já Vám pak na email pošlu konkrétní ukázky z práva a tuším, že mám i něco z ekonomie.

  Odpovědět
Přidejte odpověď

Zanechte komentář:

Nový online kurz: Trénink paměti
naučte se zapamatovat si cokoli

x